ZACZYNAMY RUNDĘ WIOSENNĄ. KADRA LNIANEGO NA MECZE REWANŻOWE.

Category: Aktualności

Na  zdjęciach powyżej KADRA HETMANA wiosna 2019 w trzech kolorystykach strojów.

BRAMKARZE : Damian Dyras (97)- Albert Gieroń (01)-Bartłomiej Zug (01)

OBROŃCY      :  Artur Cholerzyński (99) – Łukasz Chuptyś (91) – Grzegorz Małek (89) – Mateusz Małek (91) –                                             Łukasz Oduliński (88) – Marcin Wroński (92)

POMOC i ATAK : Paweł Cegieła (90) – Maciej Ciupa (01) – Adam Gwóżdż (00) – Marcin Jarmuda (87)                                Patryk Krzysztofik (99) – Adam Kubicz (02) – Tomasz Matuszewski (96) – Łukasz Orzeł (88) –                                            Łukasz Piotrowski (92) – Kacper Rajek (00) – Paweł Rak (80) – Przemysław Samek (94) – Jakub                                        Sornat (01) – Sebastian Walasek (92) – Mateusz Wargacki (00) – Przemysław Winckowicz (96) –

Trener Mariusz Lniany będzie także oczywiście korzystał z najzdolniejszych zawodników w grupie juniora starszego.

ODESZLI  : Krzysztof Minor , Szymon Łysek.

PRZYBYLI : Tomasz Matuszewski (wznowił treningi) , Łukasz Oduliński (powrót z GKS KLUCZEWSKO).

Z obecnej kadry HETMANA trener nie będzie miał do dyspozycji Artura Cholerzyńskiego , który w ostatnim sparingu (z Koroną Kielce CLJ) zerwał więzadła krzyżowe przednie prawej nogi i czeka go zabieg i długa przerwa w treningach. Powoli ,po urazie stopy ,wraca do treningów Grzegorz Małek . Reszta zawodników jest gotowa do gry.

HETMAN rozpoczął przygotowania do rundy rewanżowej w połowie stycznia tego roku i w tym czasie rozegrał 6 sparingów :

HETMAN : NIDA PIŃCZÓW  0:0

HETMAN : PARTYZANT RADOSZYCE 2:0  (Rajek , Jarmuda)

HETMAN : PILICZANKA PILICA 4:1 (Oduliński , Krzysztofik , Samek , Piotrowski)

HETMAN : PILICA PRZEDBÓRZ 3:2 (Rajek , Samek , Wargacki)

HETMAN : NAPRZÓD JĘDRZEJÓW  3:1 ( Piotrowski dwie , Orzeł )

HETMAN : KORONA KIELCE CLJ 3:2 (Winckowicz , Oduliński , Jarmuda)

Podsumowując : 6 meczów – 5 zwycięstw – 1 remis – 0 porażek  , stosunek bramek 15:6.

W pierwszy weekend marca HETMAN rozgrywał mecz wyjazdowy w ramach V rundy PUCHARU POLSKI. Po zaciętym pojedynku i dogrywce ulegliśmy 3 drużynie świętokrzyskiej okręgówki GKS RUDKI 1:3. Bramkę ,która spowodowała dogrywkę , w ostatniej akcji czasu podstawowego, zdobył Tomek Matuszewski. Mariusz Lniany w tym spotkaniu postanowił dać szansę wielu młodym zawodnikom. W pierwszej jedenastce zagrało aż SZEŚCIU MŁODZIEŻOWCÓW (!!!) a dwóch zasiadło na ławce rezerwowych .

10 marca o g.11.00 zaczynamy „piłkarską wiosnę” od meczu wyjazdowego ,z liderem IV ligi KORONĄ II KIELCE.

Tydzień póżniej gramy pierwszy tej wiosny mecz we Włoszczowie. Na Wiśniową przyjeżdża ALIT OŻARÓW.

ZAPRASZAMY NA TRYBUNY NASZEGO STADIONU !!!     BĄDŻCIE Z NAMI CAŁĄ PIŁKARSKĄ WIOSNĘ !!!