Zwycięstwo w niesamowitych okolicznościach…..

Category: Aktualności

SPARTA CAFFARO KAZIMIERZA WIELKA  :  KS HETMAN  WŁOSZCZOWA

3 : 4 (1 : 2)

6 min. Kozieł 1:0, 13 min. Rajczykowski 1:1, 38 min. Cegieła 1:2 ,75min 2:2 Kozieł ,80 min.3:2 Kozieł 2:2,81 minJarmuda ,83 min. Orzeł 3:4

HETMAN : DYRAS – M.MAŁEK(82 KĘPIŃSKI),M.WROŃSKI,CHUPTYŚ – MICHAŁEK, CEGIEŁA ,ORZEŁ,WALASEK(67 JARMUDA),RAJEK,R.WROŃSKI(78 PIOTROWSKI),RAJCZYKOWSKI

SĘDZIA GŁ. ANNA  ADAMSKA

kazimierza 1

Niesamowite widowisko piłkarskie w Kazimierzy !!!!  Po pierwsze siedem bramek , po drugie scenariusz jak u Hitchocka ! Kazimierza w "10" strzela dwie bramki a mimo tego schodzi do szatni pokonanana !!! Ale po kolei……6 minuta rzut rożny dla gospodarzy ,Zawadzki wrzuca piłkę na "krótki słupek" Kozieł dopełnia formalnośći – 1:0 dla SPARTY !  W 13 minucie RAJCZYKOWSKI wyrównuje stan sptkania ,mamy 1:1 !!! W 38 minucie HETMAN ma przywilej w postaci rzutu rożnego . Uderza R.Wroński – Cegieła głową kieruje piłkę do siatki !!! Prowadzimy do przerwy 2:1 !!!

kazimierza 2

W 48 minucie zawodnik SPARTY otrzymuje drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną , gramy w  przewadze jednego zawodnika …. Trener Kowakski wpuszcza do boju IFENAYi NWANCHUKWU ten po chwili sprawdza umiejętności DYRASA !!!  Będący w doskonałej dyspozycji Kozieł w ciągu kilku minut strzela dwa razy(komletując hat-tricka). Gospodarze w euforii , prowadzą 3:2 !!!  PAWLIK reaguje zmianami…Za Walaska JARMUDA, za R.Wrońskiego Piotrowski,za Małka Kępiński. Są efekty !!! Jarmuda wyrównuje na 3:3 !!! Za chwilę  Orzeł strzela na 3:4 !!!  Adamska dolicza 3 minuty ! Po faulu na Rajczykowskim  zawodnik SPARTY dostaje CZERWIEŃ ! Gospodarze kończą w podwójnym osłabieniu….Rajczykowski co prawda strzela na 3:5 ale z pozycji spalonej (po uderzeniu Piotrowskiego) – wynik już się nie zmienia  ! Po raz pierwszy w tym stuleciu wygrywamy z Kazimierzą na jej terenie  !!!! Zwycięstwo smakuje  jak nigdy !!! Brawo Brawo Brawo !!! Runda rozpoczęta jak nigdy ! Z przytupem ! W dwóch meczach 2 zwycięstwa + 10 zdobytych bramek !