ZWYCIĘSTWO W WIELKĄ SOBOTE !!!

Category: Aktualności

HETMAN  –  UNIA

3 : 0 ( 2:0 )

BRAMKI : 15 min. Sebastian Walasek , 37 min.Paweł Cegieła , 53 min. Łukasz Piotrowski

HETMAN DYRAS ( 81 ZIĘBAKOWSKI)– G. MAŁEK,M.WROŃSKI, M.MAŁEK- RAJEK,ORZEŁ,CEGIEŁA,JARMUDA(88 ŁATA)WALASEK( 67 MICHAŁEK)- RAJCZYKOWSKI,PIOTROWSKI(81 RAK)

SĘDZIOWAŁ : MAREK ŚLIWA

20170415 1

Wielka Sobota ,wielkie wyzwanie . W tak świątecznym nastroju, zwycięstwo jest jakby życzeniem…..Hetman do meczu przystąpił w roli faworyta- tak w teorii to wyglądało. Już w 2 minucie Piotrowski mógł otworzyć wynik spotkania( nie skorzystał z błędu bramkarza gości). Co się odwlecze to nie uciecze-stare przysłowie -w 15 minucie Walasek przymierzył spod linii autowej,zaskoczył Dobrowolskiego(bramkarza UNII) i piłka ugrzęzła w siatce bramki gości ! Przewazamy ,mija 20 minut gry w przewadze. Grzegorz Małek faulowany ,rzut wolny wykonuje ,,,,,Mateusz Małej -dogrywa w pole karne – Cegieła dokłada nogę i………mamy 2:0 !!!!!!! . Do szatni schodzimy z podniesionymi głowami !

20170415 3

Druga połowę zaczynamy bez zmian . Wszystko funkcjonuje bez zarzutów. Jarmuda i Orzeł rządzą i dzielą w linii pomocy . 8 minut po przerwie Piotrowski strzela bramkę na 3:0 i zabezpiecza wynik spotkania……3 minuty póżniej Łukasz mógł  podwyższyć wynik spotkania, niestety golkiper UNII sparował piłkę na róg. Za Walaska wchodzi Michałek,Dyrasa zmienia Ziębakowski,Piotrowskiego Rak,za Jarmudę wchodzi Łata…..Kończymy mecz we wspaniałych nastrojach ! Równo rok temu, w Wielką Sobotę graliśmy u siebie z ,,,,,Unią Sędziszów . Wygraliśmy wtedy 2:0.  Powtórzyliśmy wynik z naddatkiem !!!! To najlepsze życzenia wielkanocne z możliwych !!!