OD PRZEDSZKOLA DO HETMANA

Category: Przedszkole Hetmana

Klub Sportowy HETMAN Włoszczowa serdecznie zaprasza wszystkich miłośników piłki nożnej i nie tylko, na  Turniej Piłki Nożnej ,,OD PRZEDSZKOLA DO HETMANA”, który obędzie się 28 sierpnia 2015r.  o godzinie 15:00 na boisku wielofunkcyjnym przy Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie.

W Turnieju będą uczestniczyć dzieci z urodzone w latach 2006/2007 oraz 2008 i młodsi z terenu powiatu włoszczowskiego – w sumie około 100 młodych sportowców.

 Cała impreza ma na celu upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku lokalnym, możliwość poznania rówieśników, popularyzowanie wzorców kulturalnego zachowania się dzieci na imprezach sportowych, propagowanie zdrowego wypoczynku na świeżym powietrzu oraz profilaktyki przeciw nałogom.

Współorganizatorami Turnieju są: Powiatowe Centrum Kulturalno-Rekreacyjne, Gmina Włoszczowa, Powiat Włoszczowa.  Patronat  honorowy nad imprezą objęli Starosta Włoszczowski Jerzy Suliga oraz Burmistrz Gminy Włoszczowa Grzegorz Dziubek.

Turniej odbywa  się w ramach realizacji przez K.S. HETMAN Włoszczowa zadania publicznego „Bezpiecznie i zdrowo bawimy się na sportowo”, współfinansowanego ze środków gminy Włoszczowa.

                                                                    

                          Serdecznie zapraszamy