Zaproszenie na Turniej w Kurzelowie

Category: Aktualności

W dniu 28.06.2015 r. (niedziela), od  godziny 12.00, na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych w Kurzelowie odbędzie się Letni Turniej Sportowy organizowany przez Zespół Placówek Oświatowych oraz Klub Sportowy Hetman Włoszczowa. W ramach  imprezy  organizowany jest turniej piłki nożnej dla drużyn niezrzeszonych, udział wezmą drużyny z Gościęcina, Jeżowic, Nieznanowic, Dankowa Dużego, Komparzowa, Kurzelowa. Warunkiem  udziału jest podpisanie w przypadku pełnoletnich oświadczenia, w przypadku niepełnoletnich zgody przez rodziców bądź opiekunów dziecka, druki  umieszczone są na  stronie K.S. Hetman Włoszczowa. Regulamin będzie do zapoznania przed turniejem. Poza turniejem piłki nożnej przewidziane są inne atrakcje sportowe i nie tylko.

Zapraszamy wszystkich sympatyków aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i piłki nożnej. Cała impreza ma na celu upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku lokalnym, popularyzowanie wzorców kulturalnego zachowania się młodzieży na imprezach sportowych, propagowanie zdrowego wypoczynku na świeżym powietrzu, oraz profilaktyki przeciw nałogom.

Każdy zawodnik zobowiązany jest do wypełnienia i dostarczenia organizatorowi (w dniu zawodów) Oświadczeń dla zawodników pełnoletnich lub Zgody rodziców w przypadku zawodników niepełnoletnich.

Oświadczenie dla pełnoletnich zawodników DO POBRANIA

Zgoda rodziców dla niepełnoletnich DO POBRANIA

Serdecznie wszystkich zapraszamy
Organizatorzy

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi